ابوترابی‌فرد: ایستادگی جبهه مقاومت دستاورد مجاهدت‌های اسرای اسلام است

بدون تردید جبهه مقاومت که در مقابل قدرت‌های شرق و غرب ایستادگی کرده، به برکت دستاوردهای مجاهدت‌های شما آزادگان اسلام است.

ابوترابی‌فرد: ایستادگی جبهه مقاومت دستاورد مجاهدت‌های اسرای اسلام است

حجت‌الاسلام و المسلمین ابوترابی‌فرد امام جمعه موقت تهران در آئین معرفی کتاب «سرباز کوچک امام» که در حوزه هنری برگزار شد، با بیان این که دیروز، امروز و فردای امّت اسلام از آزادگان و مجاهدان دفاع مقدس درس آموختند، گفت: بدون تردید جبهه مقاومت که در مقابل قدرت‌های شرق و غرب ایستادگی کرده، به برکت دستاوردهای مجاهدت‌های شما آزادگان اسلام است.

وی با بیان این که آزادگان و اسرای دفاع مقدس در سخت‌ترین شرایط وفاداری خود به اسلام را به اثبات رساندند افزود: اسرای دفاع مقدس با وجود فشارهای زیادی که از سوی بعثی‌ها دچار آنها شد آموزه‌های اسلام و قرآن را به نمایش گذاشتند و این کاری بسیار ارزشمند و غیر قابل وصف است.

امام جمعه موقت تهران یادآور شد: اسرای آزاده همچون مهدی طحانیان در دوران اسارت با رفتار خود به ملت ایران و امّت اسلام امیدآفرینی کردند، زیرا در شرایطی که ما در ایران سخت نگران اسرای خود بودیم، نمایش فیلم مربوط به برخورد آقای طحانیان با خبرنگار هندی روحیه‌ای مجدد و قوت قلبی فراوان به ما تزریق کر

همچنین ببینید

خاطرات “خانم کارکوب” کتاب شد

به گزارش سایت جمعیت خدمتگزاران ایثار و مقاومت به نقل از خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق این وب سایت متعلق به جمعیت خدمتگزاران ایثار و مقاومت می باشد