بیانیه جمعیت خدمتگزاران ایثار و مقاومت بمناسبت هفته بسیج

بسم الله الرحمن الرحیم

بیانیه جمعیت خدمتگزاران ایثار ومقاومت به مناسبت

هفته بسیج وشکست داعش

جمعیت خدمتگزاران ایثار ومقاومت به مناسبت هفته بسیج وپیروزی لشگر جندالله بر سپاه کفر وتکفیری داعش بیانیه ای به شرح ذیل صادر نمود.

به گزارش این پایگاه خبری دراین بیانیه آمده است : تکریم از بسیج احترام به مردانگی ومروت است،پاسداشت جوانمردی وتضمین آینده می باشد. جنگ هشت ساله آزمون خوبی برای جداشدن صف مدعیان بر مردان حقیقت بود. بی شک شعار امروز اگر پشتوانه وسابقه ای در دیروز نداشته باشد بسان همه شعارها است که نیازمند امتحان در روز مباد می باشد.

درادامه این بیانیه آمده است :در عظمت جایگاه بسیج همان بس که معمار کبیر انقلاب می فرمایند “بسیج شجره طیبه ودرخت تناوروپرثمر است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می دهد ، بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر  گلدسته های رفیع آن اذان رشادت و شهادت سرداده اند “ودر یک جمله بسیج لشگر مخلص خدا ست .

در قسمتی دیگری از این بیانیه آمده است :در عصر وزمان کنونی که ما شاهد توطئه های استکبار جهانی در بین کشورها وملل مسلمان جهان می باشیم شاهد حضور اثر گذار بسیجیان جهان اسلام در کشورهای عراق ،سوریه ،بحرین ،یمن،افغانستان و سایر کشورهای اسلامی می باشیم و شاهد جهانی شدن تفکر بسیجی در سرتاسر جهان هستیم وهمچون پیروزی در جنگ هشت ساله نظاره گر آن می باشیم که چگونه تفکر بسیجی برکفر تکفیری داعش پیروز گردید وطی چند سال موفق شد این گروه صهیونیستی را به شکست وادار نماید.

در بخش پایانی این بیانیه آمده است:در موقعیت حساس وتاریخی عصر کنونی، بسیجیان جهان اسلام می باید ، ضمن حضور اثر گذار خود در صحنه های جنگ سخت ، در دو عرصه علم وفنآوری با دشمن دیرینه خود که همانا استکبار جهانی وایادی منطقه ای آنها می باشد به مقابله برخیزند وهمچون گذشته با توکل بر خداوند منان وتوجه بر منویات ورهنمود های ولی امر مسلمین در تمامی صحنه ها پیروز وسر بلند گردند.

جمعیت خدمتگزاران ایثار ومقاومت ضمن گرامی داشت هفته بسیج پیروزی لشگر مخلص خداوند بر گروه جنایتکار داعش را به حضرت ولی عصر (عج)وفرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله امام خامنه ای وخانواده معظم شهدا ،جانبازان وآزادگان بخصوص خانواده معظم شهدای مدافع حرم تبریک عرض نموده وبرای تمامی جان بر کفان بسیجی سلامتی وپیروزی در اهداف تعیین شده را از خداوند منان مسئلت می نماید.

ومن الله توفیق

۴آذر ماه۱۳۹۶ه – ش برابر با ۶ربیع الاول۱۴۳۹ ه -ق

همچنین ببینید

خاطرات “خانم کارکوب” کتاب شد

به گزارش سایت جمعیت خدمتگزاران ایثار و مقاومت به نقل از خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق این وب سایت متعلق به جمعیت خدمتگزاران ایثار و مقاومت می باشد